BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Nespausk čia!

Taigi. Tu paspaudei. Niekas nekaltas, kad neklausei manęs. Dabar tu mirsi, bet prieš tai perskaityk tai:

Kartą gyveno viena mergaitė. Ji buvo labai evil, vienu žodžiu ji ateis tavęs nužudyti, jeigu neišsiųsi šios žinutės 10 žmonių!

Juokauju. Tu nemirsi. Aš tik parašiau chain mail’o pavyzdį.

Ar jums neatsibosta skaityti apie kažkokias evil mergaites, kurios ateis tavęs nužudyti, jeigu nepadarysi to ar ano..? Arba kaip tu prarasi meilę, jeigu neišsiųsi šios žinutės 61516616 žmonėms? Nu, bet kaip įmanoma tikėti tokiais vėjais? Čia kažkoks smegenų plovimas. Ir koks tikslas šitokių žinučių? Nieko gero mums tai neduoda… Nu nesuprantu aš tokių žmonių, kurie tokias žinutes kuria… Jau geriau iš vis prie kompo nesėdėtų, jei neturi ką veikti, tik siuntinėti kitiems neva baisias žinutes…

Va, labiausiai mane nervina, kai atsiunčia žinutę į telefoną : “Siųsk šią žinutę visiems savo kontaktams telefone, kuriuos laikai tikrais draugais. Taip pat atsiųsk ir man, jei mane laikai geru draugu. Jei gavai:

1 žinutę - Esi blogas draugas

3 žinutes - Tiesiog draugas

5 žinutes - Geras draugas

9 žinutes - Nuostabus draugas ir t.t”

Aš niekados neatsakau į tokias žinutes. Juk jos tik pinigus kainuoja. Be to kas čia per skirstymas… Blogų draugų nebūna (tada jie tau būtų ne draugai ), tuo labiau pagal žinučių skaičių kvaila spręsti koks tu draugas… Jei taip labai nori sužinoti ką draugai apie tave galvoja, tai pats ir paklausk.

Na, bet kai kuriems tai yra įdomus žaidimas. Čia jau jų pasirinkimas: tikėti ar netikėti :)

Patiko (0)

Rodyk draugams

komentarai (3) | “Nespausk čia!”

 1.   jautruola rašo:

  Man irgi tokie nepatynka

 2.   askas rašo:

  Pritariu tau, mane ir tokie dealykai nervina….
  Bet galiu paaiškinti kam šitos ‘nesamonės’ sugalvotos. Ogi, tam kad žmogui suteiktų viltį pvz. gavęs laišką sugalvoji norą išiunti tam tikram skaičiui žmonių ir 24 h lauki (nes per tiek laiko dažniausiai noras išsipildo) ir pvz. svajonių jaunikis atjoja ant balto žirgo ir paklausia “Ar tekėsi už manęs?”.
  Na, o tos sms žinutės skirtos tam, kad žmonės, kurie nemoka reikšti savo jausmų, juos išsakytų: “Taip, tu esi mano tikras draugas” , nes aš atsiunčiau tau šitą sms. Man tik labai gaila visų tų vargšelių, nes jie nežino, kad svajonė neišsipildys be noro ir įdėto triūso, o daug nuoširdesni žodžiai, bus ištarti akis į akį, lūpomis (nors gal ir bus ne tokie gražūs, kaip tekstas sms’e).

 3.   iwilleatyourbrain rašo:

  Bet nemanau, kad kas nors į tai žiūri rimtai… Juk kai kurie ‘tikri draugai’ žinutę atgal atsiunčia tik todėl, kad tu ją atsiuntei ir laikai jį tikru draugu.

Rašyk komentarą