BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Hyper-aktyvumas užvaldo mane

Kai ankščiau puse dienos drybsodavau lovoje, skaitinėdama kažkokius menkniekius, dabar keliuosi anksti ryte ir bėgu į laukelį ar tvarkaus namie. Kažkokia pakili nuotaika mane užvaldė. Vis turiu kažką veikti, nei akimirkos nesinori švaistyti veltui. Todėl dabar ir šuniukas laimingas, kad su juo pažaidžiama, ir namai gyvesni, kai kiekvieną dieną yra sutvarkomi. Ir pačiai kažkaip geriau.

Dabar kai pagalvoju, kad didžiąją dalį vasaros praleidau namie, keistai supykina… Juk tiek daug laiko 3 mėnesiai! Tikrai galėjau ką nors didingo nuveikti, užuot šutus namie… Galėjau kur nors pakeliauti, sodyboj panakvoti… Prie kokios didelio didelio ežero… Bet ką padarysi. Praeitis yra praeitis. Nebesugrįš. Todėl nors dabar noriu pasimėgauti kiekviena akimirka. Beje, gal kas žino kokio paprasto gaivaus tortuko receptą? Labai norėčiau kažką tokio pasigaminti. Bet reikia ko nors paprasto, nes praeitą kartą, kai bandžiau pasigamint kažkokį įmantrų vaisių pyragą… Žodžiu, gavosi kažkas panašaus į sutėkštą pyrago pagrindą su žele ir ant jo sudrabstytais vaisiais… Nu, nesukietėjo man ta želė… :)

Na, tikiuosi, kad nors Jūs 3 mėnesius, vadinamus vasaros sezonu, praleidot linksmai ir turiningai. ;)) O jei dabar drybsot lovoj, tai staigiai kelkitės ir pagalvokit, kiek dulkių slepiasi Jūsų lentynose. Ne laikas pajudėt ir išvaduoti kambarį nuo nepageidaujamų dulkių, ar leisti nosytėms trumpai pailsėti nuo namuose tūnančio tvankaus oro?

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyk komentarą